Tandēma lēciens

Tandēma lēciens

“Reiz izbaudījis lidojumu, tu staigāsi pa zemes virsu ar acīm vērstām debesīs, jo tur tu esi bijis un tur tu ilgojies atgriezties…”.
Leonardo da Vinči

Debesis un mākoņi, vējš un ātrums, krišana un lidošana, bezgalība visapkārt – tas viss ir izpletņlēkšana, un šādi varētu turpināt bez gala.

Tandēma lēciensCena

Tandēma lēciena cena ieskaitot foto un video operatoru:
215 EUR (lēciena augstums – 3 km)

Cenā ietilpst viens tandēma lēciens ar instruktoru un foto&video operatoru vienai personai.

Kā tas notiek?

Lēcieni notiek Šauļu lidlaukā Lietuvā no 3000m augstuma. Tu būsi sasprādzēts kopā ar pieredzējušo tandēm-instruktoru speciālā tandēma sistēmā. Tev būs iespēja piedzīvot aptuveni minūti ilgu brīvo kritienu un pēc tam lidojumu ar izpletni, kurš ir speciāli paredzēts divām personām. Viss, kas tev ir jādara ir jāatslābinās un jāgūst bauda! Iepriekšēja pieredze vai speciāli sagatavošanas kursi nav nepieciešami.

Tandēma lēciens

Lēciena augstums – 3000m – ir tāds pats, no kāda lec pieredzējuši izpletņlēcēji, tadējādi Tev ir iespēja izbaudīt brīvo kritienu, jo tieši brīvais kritiens-iespēja uz minūti aizmirst par zemes pievilkšabās spēku ir tas, kādēļ tik daudzi cilvēki pasaulē nodarbojas ar šo sporta veidu.

Kādēļ Lietuva?

Lidmašīnas trūkuma uc. apstākļu dēļ lēcieni Jelgavā pagaidām nenotiek. Taču mēs neskumstam un meklējam citas alternatīvas. Personīgi mēs par savu alternatīvo favorīt-lidlauku esam izvēlējušies Lietuvas Šauļu lidlauku, kas ir tuvākais Rīgai – 160km attālumā (2h brauciens).

 

Tandēma lēciens

Reģistrācija tandēma lēcieniem un sīkākā informācija:

http://skydive.lv

 

Tandēma lēcienu foto izlase:

http://www.adventure.lv/2013/05/tandema-lecieni/

 

This post is also available in: English

  1. Ivonna says:

    MILZĪGS paldies par pozitīvajām sajūtām tandēma lēcienā. Biju sajūsmā! No komandas locekļiem bija jūtams entuziasms un prieks par to, ko viņi dara, – tas viss vēl jo vairāk lika izjust notiekošo kā fantastisku piedzīvojumu. Jutos kā spārnos. Paldies!
    Veiksmi un panākumus arī turpmāk!
    Uz tikšanos…debesīs! :)

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jaunākie komentāri

  • Ivonna: MILZĪGS paldies par pozitīvajām sajūtām tandēma lēcie…
  • Inga : Liepajaa ari lecat, jeb tikai Jelgavaa un Lietuvaa? …
  • Aija: Chau, paldies par aprakstu. Loti interesanti buutu zinaat pa…