Lēcieni Klaipēdas pludmalē

Pagājis mēnesis kopš lēcieniem pludmalē, tomēr sajūtas joprojām spilgti dzīvo atmiņās.

Dažādu birokrātisku šķēršļu dēļ filmēšana, kura sākotnēji tika paredzēta Tukuma lidlaukā ar piezemēšanos Rīgas Jūras līča pludmalē ap Apšuciemu, tika pārcelta uz Klaipēdu Lietuvā. Tur neviens – ne lidlauka vadība, ne dažādas civilās aviācijas aģentūras necentās likt šķēršļus un 20 minūtes bija gana, lai lēcieni tiktu saskaņoti un atļauti.

Taču debesis arī Klaipēdā ir debesis, jūra tā pati un tā kā pamatuzstādījums bija specifisku kadru filmēšana brīvajā kritienā virs jūras, tad izņemot 4h braucienu, citu mīnusu nebija :)

Skats bija fantastisks un šie 5 lēcieni kas tika veikti virs jūras, bija tikai 3. – 8. lēcieni visā sezonā. Sezona tika atklāta ar lēcieniem parkā un uzreiz pēc pāris dienām jau lēcieni beachā, tā ir pasaka! Arī mazā 5x vietīgā Cessna ir kā radīta šādiem lēcieniem.

Lēcieni Klaipēdas pludmalē

Priekšplānā mūsu tehniskais video konsultants.

Nedaudz gan pievīla mākoņu neesamība, taču turpinājām mainīt dažādus objektīvus un lēkt un filmēt cik vien bija spēka. Pašu safilmēto materiālu pagaidām nav iespējams parādīt, visticamāk arī nevarēs, taču tiku pie malējā leciena video, kurā izdevās viens no visu laiku maniem lielākajiem swoopiem (planēšana lielā ātrumā paralēli zemei nosēšanās brīdī).

Tuvojoties zemei vējš zemei bija iegriezies un beigu beigās sanāca nosēsties nedaudz pa vējām. Ātrums bija tāds, ka pat uz zemes stāvošais cilvēks nezināja uz kuru pusi mukt, lai izvairītos, kā arī izpletņlēcējs, kas sēdās pēc manis pat nespēja savaldīt savu izpletni un nesāpīgi iegāzās smiltīs :) To visu redzēsiet video!

PS. Paldies Aleksandram Ņeposedovam par atbalstu un sagādāto Cessna lidmašīnu kā arī pilotam Sergejam Kapurkinam par perfektiem pacēlieniem.

Lēcieni pludmalēs ir un paliks vieni no forškākajiem, kādi vien var izpletņlēkšanā iespējami!
Blue skies!

Lēcieni tika veikti no 4km augstuma. Lidojuma daļa ir izgriezta, atstāts nedaudz sākums un pati nosēšanās.

Lēcieni Klaipēdas pludmalē

  1. Martins says:

    Robertas viņu sauc

  2. Super…. kauna nav darīt kaut ko tik foršu? :))

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jaunākie komentāri

  • Ivonna: MILZĪGS paldies par pozitīvajām sajūtām tandēma lēcie…
  • Inga : Liepajaa ari lecat, jeb tikai Jelgavaa un Lietuvaa? …
  • Aija: Chau, paldies par aprakstu. Loti interesanti buutu zinaat pa…